Πρόσκληση δωρεάς βιβλίων

altΑγαπητοί φίλοι αναγνώστες,

στο Δημοτικό Σχολείο Μεσαίου Καρλοβάσου Σάμου κάνουμε μία προσπάθεια για οργάνωση και εμπλουτισμό της βιβλιοθήκης του σχολείου μας, θέλοντας να πλουτίσουμε τον πνευματικό κόσμο των παιδιών μέσα από την επαφή τους με τη λογοτεχνία, αλλά και την ανάγνωση και μελέτη άλλων βιβλίων, σχετικών με τις τέχνες, την παιδαγωγική, την ιστορία, τη γεωγραφία και κάθε επιστημονικό κλάδο.

Θα παρακαλούσαμε λοιπόν κάθε φίλο και φίλη του βιβλίου, που θα είχε την ευχέρεια να χαρίσει

ένα ή περισσότερα βιβλία για τους μικρούς, αλλά και τους ενήλικους αναγνώστες μας, να επικοινωνήσει μαζί μας στα τηλ.: 2273032877-22730-34144 ή στο: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Με τις ευχαριστίες μας εκ των προτέρων

ο Σύλλογος  Διδασκόντων

του Δημοτικού Σχολείου Μεσαίου Καρλοβάσου Σάμου